Подача заяви на отримання візи категорії D для виїзду до Німеччини в Україні та Росії

Visum / Visa Termin in der Deutschen Botschaft Kiew / Deutsche Botschaft Moskau / Konsulat

Подача заяви на отримання візи категорії D для виїзду до Німеччини для українців та росіян, в Україні та Росії, включаючи запис у посольствах для подання документів на візу

Ми допоможемо Вам у питаннях подачі документів на отримання візи категорії D для виїзду на постійне місце проживання до Німеччини в рамках возз’єднання сім’ї, переїзду подружжя, виїзду дітей, працевлаштування, навчання та ін., зокрема сприятимемо у отриманні гостьової візи, у тому числі для жителів Росії.

Наразі запис до більшості консульських відділів посольства Німеччини, зокрема в Україні та в Росії діє з обмеженнями та відбувається дуже повільно. Бронювання дати для отримання візи та призначення дати для подачі документів на візу важко передбачити по часі та часто триває кілька місяців, особливо зараз під час коронавірусної пандемії.

*Ми допоможемо Вам у питаннях бронювання дати та подачі документів на отримання візи у наступних дипломатичних представництвах та візових відділах посольства Німеччини:

Посольство Німеччини в Україні

 • Посольство у Київі

Посольство Німеччини в Росії

 • Посольство у Москві

Консульства Німеччини в Росії

 • Генконсульство у Санкт-Петербурзі
 • Генконсульство у Калінінграді
 • Генконсульство у Єкатеринбурзі
 • Генконсульство у Новосибірську

Ми допоможемо Вам забронювати дату для отримання візи та подачі документів на візу, зокрема для наведених нижче видів та категорій віз.

За посиланнями Ви також знайдете деяку загальну інформацію.

Щодо необхідного пакету документів для успішної подачі документів ми проінформуємо Вас персонально в індивідуальному порядку.

Ми надаємо супровід при подачі заяви на отримання візи та бронюванні дат у відділеннях посольства для кожної категорії віз (переїзд подружжя, виїзд дітей, працевлаштування, отримання вищої освіти, тощо) від самого початку, тобто з моменту запису у посольстві Німеччини, і до отримання візи, а також допомагаємо отримати посвідку на перебування у Німеччині.

Вам не доведеться турбуватися практично ні про що, адже ми інформуватимемо Вас про кожний подальший необхідний крок. Це гарантуватиме, що процес подачі документів на візу відбудеться для Вас у максимально короткий строк та з мінімальними витратами.

Окрім того, завдяки нашим грунтовним знанням у цій сфері та більш ніж 15-річному практичному досвіду ризик відмови у видачі візи зменшується максимально.

Наша пропозиція

Ми розробили комплексні пакети, що включають подачу документів на візу та бронювання дати у посольстві та максимально пришвидшують та спрощують для Вас загальну процедуру.

Що ми пропонуємо:

 • швидке бронювання дати для подачі заяви на отримання візи у візовому відділі посольства (приблизно через 2 тижні або швидше);
 • підготовка до інтерв’ю / співбесіди при подачі документів;
 • індивідуальне консультування по візовим питанням у Вашій конкретній ситуації;
 • перевірка комплектності Ваших документів;
 • заповнення заяви на візу;
 • апостилювання;
 • виготовлення необхідних перекладів;
 • консультування з питань в’їзду до Німеччини під час діючих обмежень та проведення заходів щодо подолання коронавірусної пандемії.

Співпраця з нами гарантуватиме, що процедура бронювання дати у посольстві Німеччини, подача документів на отримання візи, оформлення та отримання відповідної візи пройде для Вас у максимально короткі строки, без зайвого клопоту та з мінімальними витратами.

Ви можете замовити наші послуги як комплексний пакет, так і кожну послугу окремо, наприклад, тільки бронювання дати у посольстві.

Запис на подачу документів прямо зараз

Ви можете надіслати нам повідомлення з приводу запису на подачу документів на цю електронну адресу електронна пошта або через форму нижче. Будь ласка, не забудьте вказати, в якому консульському відділі ви хочете отримати візу.

Забронировать дату